Haber

Muhittin Böcek, aldatıldığını iddia ettiği gelininin kendisine gönderdiği mesajı WhatsApp’tan paylaştı.

antalya Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in oğlu Gökhan Böcek hakkında farklı iddialar ortaya atıldı. Böcek’in eşi Zeynep K., aldatıldığını iddia ederek boşanma davası açtı. Zeynep K., kayınpederi Muhittin Böcek’e konuyla ilgili sitem dolu bir yazı gönderdi. Böcek ise bu gönderiyi WhatsApp’ta paylaştı ve hemen ardından sildi.

MESAJI HERKESE AÇIK OLARAK PAYLAŞIN

Geçen yıl Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in oğlu Gökhan Böcek, Zeynep K. ile dünya evine girdi. Zeynep K., kocasının kendisini aldattığı teziyle mahkemeye boşanmak için başvurdu. Bu süreçte Zeynep K., WhatsApp üzerinden kayınpederi Muhittin Böcek’e sitem dolu bir mesaj yazdı. Zeynep K’nin mesajı Muhittin Böcek’in WhatsApp uygulamasının durum bölümünde paylaşıldı.

Çiftin nikah şahidi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu oldu.

“SEN BİR KEZ BABA OLMADIN”

Muhittin Böcek’in Whatsapp uygulamasında paylaştığı mesajda, “Sana da yazıklar olsun. Bir kere baba olmadın. Bunca zaman insan gibi sessizce bekledim. Kimseye surat asmadım, kimseye zarar vermedim. arkamdan namusuma bile konuşuldu.Ağzını açıp tek kelime etmedin.Seni babamın verisine koydum ama Gökhan’a ne dersin, senin yanında bunlar normal, senin normalin. Tek düşündüğünüz siyaset ve kendi hayatınız. Hepiniz boktan hayatınızdan memnunsunuz, o yüzden kalın. Rahat ol, herhangi bir açıklama falan yapmayacağım. Bu senin tek niyetin.” “Bir zamanlar baba olarak büyük şeyler yapmadın. Beklememeliyim. Oğlunuz kimseyle temas halinde değil” diye yazdı.

HACKLENMİŞ OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Mesajın yayınlandığını fark eden Böcek, hemen açıklama yaparak “WhatsApp uygulamam hacklendi. Lütfen gelen mesajlara itibar etmeyin. Saygılarımla…” yazdı. Instagram hesabı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu