Teknoloji

Samsung Galaxy Z Flip5 Tek Tek Demonte Edildi: ‘Katlanabilir Telefonlar Kusursuzdur’ Fikri Yerle Bir Edilecek [Video]

Güney Koreli teknoloji devi Samsung temmuz ayında tanıttı Galaxy Z Flip5 Katlanabilir ekranlı telefon dikkat çeken bir projeyle gündemde. YouTube’da teknolojik çalışmalara görüntü çeken JerryRigEverything, akıllı telefonunun ” onu çıkardı“Samsung’un lansman sırasında defalarca çizdiği menteşe tasarımından pilin kendisine kadar. her parçagün yüzüne çıktı.

Galaxy Z Flip5’i modüllerine ayıran Zack, geçmişte de pek çok akıllı telefonu segmentlere ayırmıştı. Ancak Samsung Galaxy Z Flip5 tam bir YouTuber. zoraki . Aslında bu pek de şaşırtıcı değil çünkü katlanamayan akıllı telefonlar statik bir gövde üzerine kurulu olduğundan parçaların sökülmesi, değiştirilmesi ve yeniden birleştirilmesi daha kolay oluyor. Samsung Galaxy Z Flip5 iki modüllü yapıonarım süreçlerini biraz karmaşıklaştırıyor gibi görünüyor.

Yine de Samsung Galaxy Z Flip5 önceki modellere göre daha dayanıklı!

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonlar daha çok sağlamlık tartışmalara konu olmuştur. Bu konudaki genel görüş katlanabilir ekranlı telefonların daha dayanıklı olduğu yönündeydi. Ancak JerryRigEverything’in paylaştığı video, bu durumun artık söz konusu olduğunu gösteriyor sol arka bu ortaya çıkarıyor. Çünkü YouTuber, maket bıçağıyla akıllı telefona girip telefona pek dikkat etmemesine rağmen telefonu tekrar monte ettiğinde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Üstelik dokunmatik ekran ve kameralarda sorun yoktu.

Samsung Galaxy Z Flip5’in parçalara ayrılmış videosu

Yukarıdaki görsele yorumlarınızı bekliyoruz. Galaxy Z Flip5’in sökülüp yeniden takılması sonucunda kesintisiz Nasıl çalıştığı konusunda heyecanlı mısın? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

murgulajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu